24.03.2023

ІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій»

17.02.2022

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій».

05.09.2021
Вітаємо нове поповнення спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!!!Читати повністю

Вітаємо нове поповнення спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!!!

01 вересня 2021 року відбулася урочиста посвята першокурсників факультету економіки і підприємництва у студенти Уманського національного університету садівництва.

26.05.2021
Науково-практичний семінар «Небезпеки кіберпростору: основні аспекти забезпечення кібер та інфобезпеки»Читати повністю

25 травня 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського НУС проведено для науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки науково-практичний семінар за темою «Небезпеки кіберпростору: основні аспекти забезпечення кібер та інфобезпеки».