25.02.2021
Виховна година для здобувачів першого рівня вищої освіти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з практичним психологом служби «Довіра»Читати повністю

10.02.2021
ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОПП «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» З УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ В УНУСЧитати повністю

10 лютого 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського НУС була проведена зустріч з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною.

Організація освітнього процесу на кафедрі інформаційних технологій

З 01 лютого 2021 року, в зв’язку з карантинними обмеженнями пов’язаними з пандемією COVID-19 навчання в Уманському НУС проводилося в режимі онлайн-конференції із використанням відеоконференцій за допомогою платформи Zoom.

01.02.2021
Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій"Читати повністю

01 лютого 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського національного університету садівництва відбулася студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій" в online режимі.

02.12.2020
Запрошення на Всеукраїнську студентську науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій»Читати повністю