04.11.2019
Обговорення питання формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами вищої освіти  за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»Читати повністю

Обговорення питання формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами вищої освіти за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки»

Посвята першокурсників у студенти Уманського НУС!Читати повністю

Посвята першокурсників у студенти Уманського НУС!

Теплого, сонячного вересневого дня, декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук привітала першокурсників факультету, побажавши їм успіхів у навчанні та веселого і безтурботного студентського життя. Студенти-першокурсники, зокрема і студенти спеціальності «Комп’ютерні науки», отримали з рук декана факультету Юлії Нестерчук один з найважливіших документів – залікову книжку, а також могли зробити фото на згадку про цей важливий день.