Остання редакція: 02 вересня 2024

День пам'яті загиблих захисників України

29 серпня – День пам'яті загиблих захисників України. Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. На кафедрі інформаційних технологій було проведено виховну годину для студентів, яка розкриває суть подвигу захисників України, вшанування героїзму українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, формує розуміння єдності й цілісності України, як вільної, незалежної, демократичної держави; сприяє формуванню історичної пам’яті; виховує почуття патріотизму та усвідомлення національності, розвиває бажання стати гідними громадянами України. До заходу також долучились викладачі кафедри. Вшанування завершилося хвилиною мовчання та донатами викладачів та студентів, які були передані  ГО "4.5.0 УКРАЇНА".