Остання редакція: 20 квітня 2016

День студентського самоврядування

День студентського самоврядування на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних систем

20 квітня 2016 року в рамках святкувань 40-річчя факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних систем  відбувся День студентського самоврядування.

Активісти факультету замінили основних викладачів та взяли на себе відповідальність за виконання обов'язків керівництва та викладацького складу кафедри, проводили лекційні та лабораторні заняття.

Велика відповідальність була покладена на кращих студентів, які завчасно отримавши теми лабораторних занять, провели їх в академічних групах. Викладачі мали змогу пригадати студентські роки і відчути себе у ролі студентів.

Такий захід на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних систем сприяв формуванню гуманізації відносин у системі «викладач – студент», набутті студентами теоретичних та практичних навичок викладацької діяльності, їх поглибленому зануренню у навчальний процес університету.