Остання редакція: 11 березеня 2020

День відкритих дверей на кафедрі інформаційних технологій

17 жовтня 2019 року кафедра інформаційних технологій, в рамках профорієнтаційної діяльності, черговий раз приймала гостей – завтрашніх потенціальних студентів. Цього разу до нас завітали студенти відокремленого підрозділу УНУСу – Тальнівського будівельно-економічного коледжу.

Особливістю цієї зустрічі було те, що презентацію влаштовували не викладачі, а самі студенти нашого закладу. Зокрема, про умови навчання та технічні можливості кафедри, інформацію подавав студент групи 21к-кн Цюпко Максим. В доступній та цікавій формі та з активним використанням нових технічних засобів, він розповів про дисципліни, що вивчаються на кафедрі, про можливості студента в опановуванні передових інформаційних технологій та перспективи застосування набутих знань та навичок в майбутній трудовій діяльності в різних сферах суспільства, в якому інформаційні технології грають все більш і більш всеохоплюючу роль.

Сергій Концеба, доцент кафедри інформаційних технологій