Остання редакція: 04 жовтня 2017

Дискусійний клуб

В п'ятницю 22 вересня на кафедрі відбулася зустріч з колишнім випускником нашого ВУЗу, Директором Ради з питань експорту продовольства (UFEB), координатором експортного напряму «Дикун Глобал Консалт» Богданом Шаповалом. Пан Шаповал представив доповідь про роль сучасних інформаційних технологій (ІТ) в діяльності аграрних підприємств України, і зокрема в тій організації, яку він очолює. Йшлося про те, що нині діяльність менеджера неможлива без знання сучасних програмних продуктів,  причому як тих, що вивчаються на кафедрі (Excel, Access, Outlook, 1С Бухгалтерія тощо), так і тих, що тільки з'являються на ринку. Освоєння вже існуючих та нових інформаційних технологій та програмних продуктів (а також і іноземних мов) – нагальна вимога часу і дає змогу українським підприємствам як активно діяти на внутрішньому, так і ефективно виходити на зовнішній ринок.

Присутні на зустрічі викладачі різних кафедр, студенти та гості з цікавістю прослухали виступ, задавали питання, неодноразово починали дискусію з різних питань. Інтерес, викликаний актуальністю тематики пана Шаповала призвів до запрошення продовжити такі виступи і в майбутньому.