Остання редакція: 19 вересня 2024

«Фенікси» з кафедри інформаційних технологій: спортивні досягнення та креативні моменти на XV Дні здоров’я На факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва відбувся захопливий похід до Білогрудівського лісу, приурочений XV Дню здоров’я під гаслом «Спортивна молодь – здорова нація». Захід зібрав здобувачів освіти різних спеціальностей, зокрема і кафедри інформаційних технологій, студенти якої сформували команду під назвою "Фенікси". Розпочався захід з офіційної частини, де кожна команда продемонструвала свою організованість під час виконання маршу під патріотичну пісню. Команда "Феніксів" особливо вразила своєю злагодженістю та єдністю. Після цього студенти взяли участь у спортивних естафетах, де показали чудову командну роботу та відмінні спортивні здібності. Варто відзначити творчий номер, який підготували учасники команди "Феніксів", продемонструвавши свої таланти та креативність. Декан факультету економіки і підприємництва Юрій ЦИМБАЛЮК висловив своє захоплення підготовкою студентів, вручив грамоти командам та найактивнішим учасникам, серед яких особливо відзначилися студенти кафедри інформаційних технологій, які продемонстрували себе на всі . Після завершення офіційної частини учасники перейшли до неформальної частини заходу. Студенти відпочивали на свіжому повітрі, готували різноманітні страви, грали у спортивні ігри, знайомилися та спілкувалися. Це був чудовий день, сповнений спортивного духу, позитивних емоцій та приємних вражень.