Остання редакція: 17 квітня 2024

«Формування свідомих студентів» - виховна година на кафедрі інформаційних технологій

2 квітня на кафедрі інформаційних технологій, факультету економіки і підприємництва Уманського НУС було проведено важливу виховну годину на тему «Вчинення насильства: чинники, наслідки, відповідальність», яка мала на меті не лише ознайомити студентів з проблемою насильства, а й сформувати правильне розуміння щодо вирішення конфліктних ситуацій та пошуку компромісу. Особлива увага під час заходу була приділена питанню відповідальності за власні вчинки та їх наслідки. На зустріч завітала заступник декана факультету з виховної роботи, Світлана ВЛАСЮК, яка звернула увагу студентів на важливість розуміння різних видів насильства, методів запобігання його вчиненню та покарання за нього. Вона поділилася своїм досвідом та надала корисні поради, як діяти у разі його виявлення та як забезпечити безпеку себе та навколишніх. Ця виховна година стала важливим кроком у формуванні свідомих та відповідальних студентів, які розуміють вагомість цієї проблеми та готові діяти для її подолання. Університет продовжує активно працювати над вихованням своїх студентів, надаючи їм не лише освіту, а й цінні життєві навички та розуміння суспільних проблем.