Остання редакція: 24 вересня 2018

Гуртки кафедри інформаційних технологій

На кафедрі інформаційних технологій починають (продовжують) роботу кілька гуртків з вивчення сучасних мов програмування:

1. Гурток для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки». З жовтня починають діяти заняття з програмування в середовищі MS Office (Мови VBA та SQL). Засідання плануються з 3 жовтня, по середах, на першій парі.

2. Гурток з Адміністрування операційних систем. Засідання плануються з 6 жовтня, по п’ятницях, на четвертій парі.

3. Також продовжують свою роботу курси з освоєння мови програмування Java. Засідання плануються з 5 жовтня, по четвергам, на четвертій парі.

Як і раніше, курси проводять викладачі кафедри. Кафедра запрошує всіх бажаючих взяти участь в вивченні цих сучасних і потрібних в багатьох сферах мов.

Попередні знання мов програмування не потрібні.

Запрошуються всі бажаючі!

Про всі зміни повідомлятиметься додатково (дивіться дане оголошення).  З питаннями звертатись на кафедру, або за тел.0953923415.