Остання редакція: 06 листопада 2020

І тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки»!

06 листопада 2020 р. кафедрою інформаційних технологій Уманського НУС проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2020-2021 навчальному році»). У заході взяли участь студенти третього курсу та першого курсу за скороченим терміном навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

Олімпіаду було проведено дистанційно на платформі Moodle. Завдання на олімпіаду включали тестові завдання та ситуаційні задачі. Студенти вдало виконали завдання та продемонстрували теоретичні та практичні знання.

За рішенням голови комісії к.т.н., доцента Ліщука Р.І. та її членів: Концеби С.М., Родащук Г.Ю., Скуртол С.Д. визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютерні науки»:

І місце – Антон Андрійович Алексеєнко (11 к-кн група);
ІІ місце – Владислав Олександрович Гаркавий (11 к-кн група);
ІІІ місце – Мар'яна Ігорівна Середюк  (11 к-кн група).

Науково-педагогічний колектив кафедри інформаційних технологій вітає переможців олімпіади та рекомендує прийняти участь в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Роман Ліщук, завідувач кафедри інформаційних технологій