Остання редакція: 13 березеня 2024

13 березня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського національного університету садівництва відбулася IV Всеукраїнська студенська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій».
На конференції працювало чотири секції, а саме: комп'ютерна інженерія, програмна інженерія, інформаційні системи та
аналіз даних, на яких були представлені доповіді науковців, молодих учених та студентів.
Конференцію відкрив із привітальним словом Роман Ліщук, завідувач кафедри інформаційних технологій, к. т. н., доцент.