Остання редакція: 28 березеня 2018

Моніторинг електронних ресурсів

Електронні ресурси стають все більш невід'ємною та ефективною складовою навчального процесу. Вже давно практично кожна дисципліна нашого вузу має відповідний електронний супровід, створений в системі дистанційного навчання Moodle. В силу своєї специфіки, кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем має безпосередній стосунок до створення та підтримки функціонування електронних ресурсів на всіх кафедрах університету. Викладачі кафедри не тільки активно допомагають створювати курси колегам з інших кафедр, а й проводять постійні консультації та  допомогу в наповненні та супроводі діяльності тих чи інших дисциплін.

26-27 березня на факультеті економіки і підприємництва проходили презентації навчальних курсів кафедр факультету. Захід проводився в рамках моніторингу методичною комісією факультету електронних ресурсів навчальних дисциплін. Не дивно, що першою показувала свої розробки саме наша кафедра, затим інші кафедри факультету. Два кола презентацій пройшли в насиченій та цікавій атмосфері. Створення електронного курсу дисципліни в системі дистанційного навчання Moodle - процес відповідальний і непростий, але, в той же час, творчий і цікавий, адже надзвичайно широкі можливості системи надають практично безмежний простір для діяльності при створенні майже кожного елементу курсу. Природньо, що кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем змогла поділитися найбільш вагомим досвідом в цій області, але деякі розробки викладачів інших кафедр також викликали зацікавленість присутніх. Два дні взаємного спілкування викладачів факультету, дозволили не тільки ознайомитися з напрацьованими матеріалами, а й обмінятися досвідом для подальшого розширення та вдосконалення навчальної діяльності з використанням системи  Moodle, виявити недоліки та намітити перспективи подальшого вдосконалення діяльності в цьому напрямку.

Ст.викладач кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем, Марін Б.М.