Остання редакція: 26 травня 2021

Науково-практичний семінар «Небезпеки кіберпростору: основні аспекти забезпечення кібер та інфобезпеки»

25 травня 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського НУС проведено для науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки науково-практичний семінар за темою «Небезпеки кіберпростору: основні аспекти забезпечення кібер та інфобезпеки». Основним доповідачем семінару виступив доцент кафедри Роман Васильович Бараненко, кандидат технічних наук, який у своєму виступі розглянув наступні питання: класифікація загроз безпеці інформації, аналіз слабких місць комп’ютерних систем, аналіз методів забезпечення кібер та інфобезпеки. Також було надано практичні рекомендації щодо захисту інформації при повсякденній роботі користувачів із засобами комп’ютерної техніки.

Наприкінці семінару відбулася презентація-відкриття підрозділу Мережної академії Cisco в Уманському НУС, під час якої інструктором академії Бараненком Р.В. було озвучено її стратегічні цілі та представлено перелік навчальних курсів за відповідними напрямками: мережні технології, програмована інфраструктура, кібербезпека, програмування, операційні системи та інформаційні технології. Поєднання теоретичної та практичної складової навчання з використанням курсів Мережної академії Cisco сприятиме підвищенню якості навчального процесу здобувачів вищої освіти за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки.

Роман Бараненко, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій