Остання редакція: 11 жовтня 2017

Науково-практичний семінар

В рамках кафедрального науково-практичного семінару проведена зустріч з учителями інформатики середніх шкіл Монастирищенського району. Під час семінару розглядались, зокрема, питання поліпшення викладання програмування та інших комп'ютерних дисциплін в середній школі. Обговорювались питання вибору необхідного програмного  та технічного забезпечення навчального процесу, вибору мов програмування, підвищення ефективності викладання  та перспективи розвитку комп'ютерних дисциплін в середній школі.

Викладачам були продемонстровані приклади програмування з використанням різних мов та програмні продукти, що створені викладачами кафедри та мають практичне застосування в різних сферах життя.

Під час семінару було задано багато питань про рівень викладання комп'ютерних дисциплін в нашому університеті та відбулась жвава дискусія між гостями та викладачами кафедри про проблеми та перспективи викладання в середній школі. Провів семінар ст. викладач кафедри Марін Б.М.