Остання редакція: 24 жовтня 2017

Оголошення студентам

Кафедра нагадує студентам (особливо першого курсу), що Ви можете проводити самостійні заняття за комп"ютером щодня після обіду в аудиторіях 215 та 216 до 17.00 год. Крім того, минулого року в Університеті проводилась планова перевірка Державною інспекцією Міністерства освіти та науки України. Серед виявлених недоліків та зауважень було вказано, зокрема, на недостатній рівень використання студентами в навчальній роботі електронних ресурсів, зокрема системи дистанційної освіти Moodle та Репозитарію університету. В силу цього, керівництвом Університету було прийнято рішення активізувати роботу щодо використання в освітньому процесі електронних ресурсів та провести роботу зі студентами щодо ознайомлення їх з можливостями освітньої платформи Moodle та Репозитарію університету. З огляду на вищесказане, на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних систем проводяться консультації студентів з метою ознайомлення та кращого засвоєння навичок роботи з системою Moodle, Репозитарієм та іншими прикладними програмами. Бажаючі студенти можуть звертатися з питаннями щодня о 15 і о 16 годині, ауд.216 або 222.