Меню
Остання редакція: 24 жовтня 2017

Профорієнтаційна діяльність

21 вересня 2017 року з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл викладач кафедри Скуртол Світлана Дмитрівна разом з викладачами інших кафедр університету відвідали школи І-ІІІ ступеня Христинівського району і поспілкувались з школярами випускових класів.

Під час проведеної зустрічі учням було повідомлено про можливість отримання вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва. Зокрема, учні дізналися про перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, переваги навчання в Уманському НУС, а також можливості проживання студентів у гуртожитку. 

Школярам було роздано інформаційні буклети та листівки про переваги навчання в нашому університеті, вибір спеціальностей, міжнародну діяльність, структуру та систему підготовки фахівців, які нададуть можливість детальніше вивчити їх та обміркувати з батьками вибір майбутньої професії.

Школяри були ознайомлені з перевагами навчання в Умані та саме в цьому закладі вищої освіти. Викладачі дали переконливі відповіді на більшість запитань, які школярі задавали охоче та з великою цікавістю. З деяких питань відбулась жвава дискусія, де кожна сторона могла викласти свої погляди на можливе навчання в Університеті.