Остання редакція: 17 квітня 2019

Олімпіада з програмування

13 квітня 2019 року відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (1/8 фіналу студентської першості світу з програмування ACM-ACPC).

Учасниками змагання були 13 команд. Уманський національний університет садівництва  представляли три команди, в тому числі команди Відокремлених структурних підрозділів: Агротехнічний коледж міста Умань і Тальнівський будівельно-економічний коледж.

Команду УНУС представляли: Цюпко Максим (група 11к-кн) та Лупол Максим і Яцемірський Ярослав (група 11-кн).

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування на Уманському майданчику стали:

І місце – команда Агротехнічного коледжу УНУС «Shaman» (тренер - Вячеслав Іващук);

ІІ місце – команда факультету фізики, математики та інформатики УДПУ імені Павла Тичини команда «QWERTY» (тренер - Віра Колмакова);

ІІІ місце – команда Тальнівського будівельно-економічного коледжу УНУС «SHAROVYKY» (тренер - Валентин Завірюха).

Крім цього команда Агротехнічного коледжу УНУС «Shaman» зайняла ІІІ місце серед команд коледжів Черкаської області.

Команда Уманського національного університету садівництва зайняла почесне четверте місце. Це непоганий результат, враховуючи, що наші студенти в такому заході брали участь вперше.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових звершень!

Доцент кафедри інформаційних технологій, к.е.н. Давлетханова О.Х.