Остання редакція: 03 липня 2019

Олімпіада з програмування

У вівторок 2 липня, на кафедрі інформаційних технологій відбулась олімпіада з програмування сучасними мовами програмування. Особливістю даного заходу є те, що вперше він проводився з застосуванням виключно комп'ютерної техніки, без використання паперових носіїв та втручання людини. Для цього на кафедрі було заздалегідь установлено відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє проводити олімпіади, забезпечуючи ефективний контроль над усіма етапами проведення, а саме дає можливість:

- учасникам виконувати поставлені задачі, використовуючи будь-яку сучасну мову програмування;

- керівникам олімпіади задавати всі параметри олімпіади (тривалість проведення, кількість задач тощо);

- організаторам контролювати хід олімпіади та вносити необхідні корективи.

Результати виконання задач, отримані бали, штрафні очки і, врешті решт, зайняте місце, програма визначає автоматично.

За результатами олімпіади, перше місце розділили студенти Лупол Максим та Капула Олексій, друге місце зайняв студент Пенько Максим (група 11к-кн).

Кафедра ІТ вітає переможців, висловлює вдячність всім учасникам та бажає всім подальших успіхів в цікавому та творчому процесі освоєння мов програмування.

Надалі, на встановленій платформі, кафедра ІТ планує періодично проводити змагання та олімпіади серед студентів університету, студентів інших університетів та коледжів і учнів шкіл регіону.