Остання редакція: 05 березеня 2024

Онлайн-вебінар «Технологічні тренди 2024 року»

29.02.2024 о 15:00 в рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва відбувся онлайн-вебінар «Технологічні тренди 2024 року».

Спікер Вікторія Маньковська, доцент кафедри інформаційних технологій Уманського національного університету садівництва розповіла про основні технологічні тренди 2024 року. Правильне розуміння цих трендів дає бізнесу можливість адаптуватись під реалії ринку та здобувати переваги над конкурентами.

Визначальними трендами 2024 року має стати поширення генеративного ШІ для бізнесу, технології автоматизації та роботизації, розвиток Інтернету речей, квантових обчислень тощо. Головні тренди українського IT також сфокусуються на розвитку інструментів ШІ та роботизації, які мають пом’якшити для бізнесу дефіцит кадрів. Водночас втрачатимуть актуальність стандарти зв’язку 3G та 4G, традиційні пластикові картки, токени NFT тощо. Всі ці тенденції необхідно враховувати при плануванні розвитку компанії та при створенні нових IT-продуктів.