Меню
Остання редакція: 02 лютого 2021

Організація освітнього процесу на кафедрі інформаційних технологій

Безперечно, в умовах карантину, проводити заняття надзвичайно важко, проте, працівники кафедри кожного дня прагнуть до вдосконалення своїх інформаційних навиків, і проведення ефективних онлайн-занять стало реальним. В реаліях сьогодення науково-педагогічні працівники самовдосконалюються у сфері інформаційного простору. З 01 лютого 2021 року, в зв’язку з карантинними обмеженнями пов’язаними з пандемією COVID-19 навчання в Уманському НУС проводилося в режимі онлайн-конференції із використанням відеоконференцій за допомогою платформи Zoom.

Zoom – це сервіс для проведення онлайн-конференцій, тренінгів та вебінарів. Zoom - це інструмент для відеоконференцій, який надає викладачам та студентам спосіб синхронної зустрічі в Інтернеті через персональний ПК / ноутбук чи мобільний телефон із використанням відео та без нього. Для підключення до конференції слухачеві потрібно лише ввести її ідентифікатор (при необхідності - з паролем). Можна підключатися до лекції з будь якого девайсу, який має підключення до інтернету. Є можливість включити або відключити своє відео, камеру і мікрофон. Питання можуть не тільки ставити в голос, а й написати їх в чаті програми: викладач обов'язково на них відповість!

Таким чином  дистанційне навчання, з використанням сервісу Zoom стало дієвим механізмом організації навчального процесу в умовах пандемії COVID-19!

Сергій Концеба, доцент кафедри інформаційних технологій