Остання редакція: 01 жовтня 2020

Першокурсники ОП «Комп’ютерні науки» знайомилися з питаннями академічної доброчесності

На кафедрі інформаційних технологій відбувся освітній захід. Його присвятили опануванню й формування практичних навичок, пов’язаних із написанням наукової роботи, культурою наукового цитування та роботи з джерелами наукової інформації.

Впровадження принципів академічної доброчесності в українських вищих навчальних закладах – це питання підняття якості вищої освіти, підвищення рейтингу ВНЗ, визнання дипломів університетів на європейському та світовому рівнях, підвищення конкурентоспроможності випускників цих ВНЗ. Тому важливо є донести та проінформувати університетську спільноту щодо важливості застосування та популяризації принципів академічної доброчесності в рамках навчального процесу та наукової діяльності.

Наприкінці заходу всі присутні одностайно погодились із тим, що написання будь-якої наукової роботи має бути від самого початку до фінальної стадії відповідати критеріям самостійності та творчого мислення.

Сергій Концеба, куратор 11 к-кн групи