Меню
Остання редакція: 11 березеня 2020

Посвята першокурсників у студенти Уманського НУС!

На початку вересня вже традиційно в стінах Уманського національного університету садівництва відбувається чудове свято – посвята першокурсників у студенти! Це свято всієї великої університетської родини, яка кожного року поповнюється новим поколінням студентів. Цього навчального року таким днем стало 6 вересня 2019 року. Ще зранку на центральній площі університетського містечка було людно: працювали виставки кафедр та інших структурних підрозділів університету.

Теплого, сонячного вересневого дня, декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук привітала першокурсників факультету, побажавши їм успіхів у навчанні та веселого і безтурботного студентського життя. Студенти-першокурсники, зокрема і студенти спеціальності «Комп’ютерні науки», отримали з рук декана факультету Юлії Нестерчук один з найважливіших документів – залікову книжку, а також могли зробити фото на згадку про цей важливий день.

Після отримання залікових книжок, батьки, викладачі та гості свята мали змогу насолодитися переглядом найцікавішого дійства у виконані першокурсників – яскравим і енергійний флешмобом «Україна – це ми!». Флешмоб почався з гімну університету, під який студенти-першокурсники у гарних вишиванках і з жовто-блакитними стрічками у руках, утворивши форму серця, імітували ритм його биття. Далі вступників привітали зі знаковою подією у їхньому житті ректор університету Олена Непочатенко та почесні гості дійства. Також не обійшлося без вручення студентам символічного «Ключа до знань» та «Книги мудрості». 

Неймовірна атмосфера свята, запальні танці, цікаві виставки від колективів кафедр університету залишили теплий слід у серцях студентів і всіх присутніх гостей.

Щиро вітаємо першокурсників, бажаємо їм цікавого та незабутнього студентського життя, творчих злетів, успіхів у навчанні та ласкаво просимо до дружньої студентської родини нашої альма-матері! Адже студентство це найкраща пора, коли людина не тільки обирає свою майбутню професію, а й знаходить своє кохання, заводить багато нових знайомств і друзів.

 

Галина Родащук, куратор 11-кн групи
Світлана Скуртол, куратор 11к-кн групи