Остання редакція: 22 квітня 2021

Секційне засідання кафедри інформаційних технологій Всеукраїнської студентської наукової конференції

22 квітня 2021 року на кафедрі інформаційних технологій проведено секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва Іполіта Івановича Корабльова.

Як і щороку, в рамках студентської наукової конференції, свою роботу на кафедрі провела і секція інформаційних технологій. В роботі секції прийняли участь близько 30 студентів всіх курсів. Під час виступів проводилось обговорення тематики доповідей, задавались запитання.

Доповіді були підготовлені на актуальні теми, таких як: аналіз даних, розпізнавання образів,  кросплатформенність, кібербезпека, розробка алгоритмів. Кілька доповідей було присвячено сітковому плануванні та управлінні.

Найкращими визнано доповіді студентів:

Перше місце – Гаркавий В.О. (11к-кн)

Друге місце – Алексеєнко А.А. (11к-кн)

Третє місце – Журило В.В. (11-кн)

Кафедра дякує всім студентам, що взяли участь в роботі секції, поздоровляє студентів з успішним виступом та бажає подальших успіхів в навчальній та науковій роботі.