Остання редакція: 08 червня 2016

Співпраця кафедри і підприємства

Важливим чинником розвитку діяльності кафедри еконономічної кібернетики та інормаційних систем є співпраця з провідними підприємствами міста Умані, Уманськго району та Черкаської області вцілому. Протягом березня – травня 2016 року в рамках такої співраці була надана допомога в організації роботи бухгалтерії Державного підприємства "Підприємство Уманської виправної колонії №129" під час впровадження інформаційної системи "1С: Підприємство 8.3".

Адміністрація підприємства, а саме директор та головний бухгалтер подякували доценту кафедри Концебі Сергію Михайловичу за надану допомогу. Також було висловлено надію на подальшу співпрацю кафедри та підприємства.

Таке тісне співробітництво суттєво сприяє покращенню якості навчального процесу студентів спеціальності «Облік і оподаткування», адже є ефективним способом засвоєння студентами нових знань і навичок під час проходження виробничої і переддипломної практики, що значною мірою підвищує їх фаховий рівень як майбутніх спеціалістів.