Меню
Остання редакція: 19 вересня 2017

Студентська конференція 2017

Як і щороку, в рамках загальноуніверситетської наукової конференції, свою роботу на кафедрі провела і секція економічної кібернетики та інформаційних систем. Робота секції проходила 5 та 6 квітня в аудиторії 216.

В роботі секції прийняли участь 43 студенти всіх курсів і 7 викладачів кафедри інформаційних систем. Було подано 38 заявок на доповідь. Фактично виступило 18 студентів. Під час виступів проводилось обговорення тематики доповідей, задавались запитання.

Доповіді були підготовлені на актуальні теми, основна тематика торкалась таких предметів як: останні досягнення в сфері комп’ютерної техніки; впровадження комп’ютерних технологій в різні сфери життя; оптимізація процесів управління та виробництва за допомогою сучасних комп’ютерних технологій. Найбільше зацікавлення учасників конференції викликали теми виступів, що стосувались розвитку сучасних інформаційних технологій та комп’ютерної техніки; впровадження новітніх  комп’ютерних технологій в виробничому та в навчальному процесі. Кілька доповідей було присвячено актуальній в наш час проблемі дистанційної освіти та впровадження таких систем в навчальному процесі Університету.

Студентам було запропоновано продовжити свої наукові дослідження, їх результати використати при написанні дипломних робіт, а матеріали конференції опублікувати в наукових працях академії.

Найкращими визнано доповіді студентів:

І місце − Шестакова Євгенія Олександрівна (студентка 11-пб групи) – керівник: викладач Сольський О.С.;

ІІ місце − Луговенко Тетяна Петрівна (студентка 11-м групи) – керівник: викладач Сольський О.С.;

ІІІ місце − Шевчук Богдан Ігорович (студент 11-пб групи) – керівник: доцент Гринчак М.В.

Кафедра дякує всім студентам, що взяли участь в роботі секції, поздоровляє відзначених студентів з успішним виступом та бажає подальших успіхів в навчальній та науковій роботі.