Меню
Остання редакція: 01 жовтня 2021

Установче засідання наукового гуртка кафедри інформаційних технологій

30 вересня 2021 року на кафедрі інформаційних технологій відбулося установче засідання студентського наукового гуртка. Метою діяльності гуртка є прищеплення навичок науково-дослідної роботи, поглиблення знань з навчальних дисциплін, що вивчаються здобувачами вищої освіти, проведення експериментів та моделювання, а також виявлення найбільш здібних кандидатів для продовження навчання в магістратурах та аспірантурах закладів вищої освіти.

Завідувач кафедри доцент Роман Ліщук ознайомив присутніх із змістом «Положення про науковий гурток кафедри інформаційних технологій Уманського НУС», розповів про організаційні та методичні питання наукових досліджень, доповів про перебіг та результати І відбіркового етапу студентської першості світу з програмування ІСРС-2021 у південно-східній Європі, де команда Уманського НУС, що складалася з 3 студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», зайняла ІІІ місце серед команд ЗВО м. Умані.

Керівник наукового гуртка доцент Роман Бараненко ознайомив членів гуртка з планом наукових заходів на поточний навчальний рік, тематикою наукових досліджень кафедри та запропонував на посаду старости гуртка кандидатуру студента навчальної групи 21к-кн Антона Алексеєнка.

Шляхом відкритого голосування присутні члени гуртка одноголосно підтримали кандидатуру Антона Алексеєнка на посаду старости гуртка.

 

Роман Бараненко, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій