Меню
Остання редакція: 02 квітня 2019

Вебінар на кафедрі інформаційних технологій

Минулого четверга, 28 березня, кафедра інформаційних технологій проводила онлайн круглий стіл (вебінар) на тему: "Побудова безпечної командної роботи на платформі М365". Даний захід проводиться регулярно за сприяння компанії Microsoft та знайомить з новими програмними засобами компанії, націленими на розширення можливостей та ефективності командної роботи. Цього разу, зокрема, обговорювались низка методів та прийомів для вдосконалення роботи колективу, наприклад: зручніший доступ до даних для спільної роботи, додавання та редагування файлів, що використовуються колективно, проведення зборів, колективний зв'язок із співробітниками, обмін інформацією між останніми, де б вони не знаходились.

В рамках заходу були розглянуті такі конкретні питання:

  • корпоративне хмарне файлове сховище – безпечний доступ до даних в хмарі з MS OneDrive;
  • демонстрація MS Teams – інструменти спільної роботи над проектами і документами, колективне планування та управління даними;
  • можливості корпоративного портала Microsoft Office 365.

На заході були присутні як викладачі і студенти кафедри інформаційних технологій, так і викладачі інших кафедр, зокрема кафедри менеджменту. Багато питань викликали не тільки посилену увагу присутніх, а й спричиняли активні дискусії.

Проведений круглий стіл став не тільки джерелом цікавої інформації, а й продемонстрував потенційні можливості використання сучасних інформаційних технологій для вдосконалення роботи будь-якого колективу, незалежно від сфери діяльності останнього. Запропоновані новітні технології є дієвим засобом оптимізації роботи команди, економії часу та ресурсів і рано чи пізно повинні ставати необхідним елементом в повсякденній діяльності будь-якого колективу, в тому числі і колективу викладачів.

Викладач кафедри інформаційних технологій Попелнуха К.М.