Остання редакція: 26 квітня 2018

Весняне прибирання

В ці весняні дні Кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем та Інформаційно-обчислювальний центр також долучилися до прибирання території університету. В цю та минулу п'ятниці викладачі кафедри та студенти кількох груп привели в належний вигляд ввірені їм ділянки. Необхідність цієї акції  тим більш важлива, що одна з ділянок знаходиться біля входу до воріт університету і є, як мовиться, "на виду".

Потрібно зауважити, що студенти кількох груп охоче відгукнулися на необхідність наведення чистоти, явка в групах та активність в роботі були високими. Цьому неабияк посприяла чудова погода та гарний настрій викладачів та багатьох студентів.

Ст.викладач кафедри ЕКІС, к.е.н. Миколайчук Я.Л.

P.S. Кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем нагадує, що на базі кафедри продовжуються курси з вивчення мов програмування. Про наступні заняття та всі зміни - дивіться оголошення на вкладці "Курси мов програмування" цього сайту.  З питаннями звертатись на кафедру, або за тел.0953923415.