Остання редакція: 05 вересня 2021

Вітаємо нове поповнення спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!!!

01 вересня 2021 року відбулася урочиста посвята першокурсників факультету економіки і підприємництва у студенти Уманського національного університету садівництва. З словами привітання до першокурсників звернулися ректор університету О.О. Непочатенко та почесні гості заходу.  Вони  побажали насиченого студентського життя, продуктивного навчання, приємних вражень та емоцій під час навчання в Уманському національному університеті садівництва.

Після посвяти в студенти відбулася зустріч студентів-першокурсників, які вступили на навчання за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерні науки» з кураторами Скуртол С.Д. та Родащук Г.Ю., які ознайомили студентів з історією університету, розповіли про факультет економіки і підприємництва, кафедру інформаційних технологій та повідомили особливості організації освітнього процесу.

Щиро вітаємо нове поповнення спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»! Бажаємо енергії, успіхів, натхнення, легких сесій та професійних злетів!

Світлана Скуртол – куратор 11-кн групи
Галина Родащук – куратор 11-к-кн групи