Остання редакція: 23 квітня 2020

Всеукраїнська студентська наукова конференція: секційне засідання кафедри інформаційних технологій

23 квітня 2020 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна.

Вперше Всеукраїнська студентська наукова конференція відбулася дистанційно в режимі онлайн-конференції. Новий і незвичайний формат проведення не став перешкодою для наукової дискусії та обговорення отриманих результатів.

На конференції було представлено 8 доповідей в форматі он-лайн обговорення на платформі Zoom та 18 – в форматі оф-лайн, які розкривали актуальні питання в галузі комп'ютерних наук та інформаційних технологій.

Кращими визнано доповіді:

-       студента 21к-кн групи Цюпко Максима "Розробка прикладного забезпечення для виконання лабораторних робіт з фізики студентами аграрних вищих навчальних закладів" науковий керівник викладач Миколайчук Ярослав Леонідович;

-       студентки 11к-кн групи Куєвди Світлани "Особливості веб-дизайну інформаційних порталів" науковий керівник викладач Попелнуха Костянтин Михайлович;

-       студента 21к-кн групи Перепелиці Дениса "Підготовка дипломів про вищу освіту" науковий керівник викладач Марін Борис Миколайович;

-       студента 11к-кн групи Пилявського Ігоря "Тренди і тенденції у сайтобудуванні у 2020 році" науковий керівник викладач Попелнуха Костянтин Михайлович;

Кафедра інформаційних технологій щиро дякує всім учасникам онлайн-конференції за активну участь у роботі секції і бажає всім плідної праці на ниві науки, конструктивних дискусій, цікавих ідей та нових знань.