Остання редакція: 05 лютого 2021

Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій"

01 лютого 2021 року на кафедрі інформаційних технологій Уманського національного університету садівництва відбулася студентська науково-практична інтернет-конференція "Сучасні проблеми та перспективи розвитку інформаційних технологій" в online режимі. У її роботі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних технологій та здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки». Даний захід присвячений висвітленню питань розвитку інформаційних технологій в Україні та світі. На онлайн зустрічі студенти Уманського НУС, котрі навчаються за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» презентували свої роботи.  Доповіді були приготовлені за чотирьома напрямками, а саме: комп’ютерна інженерія, програмна інженерія, інформаційні системи, аналіз даних. Це була перша студентська науково-практична інтернет-конференція  проведена кафедрою інформаційних технологій Уманського НУС, а в подальшому, даний захід планується проводити на регулярній основі.

Сергій Концеба, доцент кафедри інформаційних технологій