Остання редакція: 24 лютого 2016

Завершення навчання по системі Moodle

На кафедрі успішно завершились навчання з використання в навчальному процесі системи дистанційного навчання Moodle.

Загалом, двома потоками по шість груп кожен, через процес підвищення рівня знань з Moodle, пройшли близько 120 чоловік практично всіх кафедр університету. Набуті навички та уміння гарантовано повинні підвищити рівень застосування системи Moodle  в навчальному процесі університету та  доступність її практично для кожної навчальної дисципліни та студентської групи. Сподіваємося, що для викладачів, що пройшли цей курс, отримані навички є тільки першим етапом для подальшого знайомства з можливостями даної системи і впевнені, що нашими загальними зусиллями ця система стане широковживаною та загальнодоступною практично на всіх етапах навчального процесу.