Меню
Остання редакція: 12 жовтня 2020

Зустріч студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з стейкхолдером Мальованим О.І.

Зустріч студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з стейкхолдером Мальованим Є.І.

 

Тематика "Data Science", "Big Data", "Machine Learning" все більше привертає увагу студентської молоді особливо враховуючи те, що українські IT-компанії досить відомі у всьому світі, а ІТ-бізнес в Україні розвивається досить швидкими темпами.

З огляду на це 06.10.2020 року було проведено зустріч студентів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» з стейкхолдером Мальованим О.І. – Data Science компанії Cloudera.

Мальованим О.І. розпочав свою доповідь зі свого кар’єрного шляху. Особливу увагу звернув на самоосвіту, а саме вивчення іноземної мови та проходження онлайн курсів зі спеціальності. Далі розповів, що потрібно знати , що бути Data Engineer. Наголосив на актуальності використання хмарних сервісів, таких як Amazon Web Services компанії Amazon та Google Cloud Platform компанії Google.

Спілкування студенів і стейкхолдера відбувалась у формі діалогу. Присутні жваво дискутували на дану тематику та ставили запитання про особливості роботи, проходженню співбесіди, використання хмарних сервісів. Не менш важливим питанням було поєднання роботи та відпочинку. Доповідач зауважив, у зв’язку з поширенням COVID-19, багато працівників міжнародних ІТ-компаній, в тому числі Cloudera, працюють віддалено, тому потрібно рівномірно поєднувати роботу та відпочинок.

В кінці зустрічі студенти щиро подякували Мальованому О.І. за проведену змістовну зустріч.

 

Завідувач кафедри ІТ Роман Ліщук

 

Матеріали