Меню
Остання редакція: 10 лютого 2021

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОПП «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ» З УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ В УНУС

Корупція є найважливішою проблемою сьогодення, яка обмежує розвиток держави та гальмує впровадження будь-яких реформ. Тому досить важливим моментом є виховання у студентів негативного ставлення до корупції. Адже вони можуть стати учасниками таких недоброчесних ситуацій, що в подальшому може спонукати їх до вибору неправильного життєвого шляху.

З метою формування антикорупційної правосвідомості студентів, нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища на кафедрі інформаційних технологій Уманського НУС була проведена зустріч з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною.

Машковська Л.В. ознайомила студентів з нормативно-правовим забезпеченням, що стосується запобіганню корупції в Україні та внутрішніми документами УНУС, які направленні на запобігання проявам корупції. Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва була надана студентам особиста контактна інформація, яку вони можуть використати в разі виникнення подібних ситуацій. Зустріч відбулась у теплій та дружній атмосфері.

 

Сергій Концеба, доцент кафедри інформаційних технологій