Розклад самостійної підготовки студентів
Розклад самостійної підготовки на кафедрах Уманського НУС
студентів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки"
1-3 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання
факультету економіки і підприємництва на 2 семестр 2020-2021 навчального року
Дні тижня |
Години |
11-кн |
21-кн |
31-кн |
11к-кн |
21к-кн |
Понеділок |
15-16 |
Вища математика ІІ (Березовський В.Є.) Ауд. 258 |
Чисельні методи (Ковальов Л.Є.) Ауд. 257 |
Інтелектуальний аналіз даних (Концеба С.М.) Ауд. 226 |
Інтелектуальний аналіз даних (Концеба С.М.) Ауд. 226 |
Крос-платформне програмування (Миколайчук Я.Л.) Ауд. 221 |
16-17 |
Філософія (Ямчук П.М.) Ауд. 207 |
Організація баз даних (Розломій І.О.) Ауд. 226 |
Програмування мобільних додатків (Попелнуха К.М.) Ауд. 221 |
Програмування мобільних додатків (Попелнуха К.М.) Ауд. 221 |
Технології комп'ютерного проектування (Мазур Ю.П.) Ауд. 224 |
|
Вівторок |
15-16 |
Теорія ймовірності та математична статистика (Побережець І.І.) Ауд.258 |
Системний аналіз (Бараненко Р.В.) Ауд. 226 |
Програмування на Php (Попелнуха К.М.) Ауд. 224 |
Програмування на Php (Попелнуха К.М.) Ауд. 224 |
Технології хмарних обчислень (Попелнуха К.М.) Ауд. 221 |
16-17 |
Правознавство (Білошкурська З.П.) Ауд. 207 |
Іноземна мова (Фернос Ю.І.) Ауд. 236 |
Програмування на Java (Миколайчук Я.Л.) Ауд. 224 |
Програмування на Java (Миколайчук Я.Л.) Ауд. 224 |
Управління ІТ-проектами (Родащук Г.Ю.) Ауд. 226 |
|
Середа
|
15-16 |
Алгоритмізація та програмування (Катаєва Є.Ю.) Ауд. 221. |
Економетрика (Поліщук О.М.) Ауд. 269 |
Комп'ютерні мережі (Розломій І.О.) Ауд. 226 |
Комп'ютерні мережі (Розломій І.О.) Ауд. 226 |
Геоінформаційні системи (Косенко Ю.Ю.) Ауд. 42 |
16-17 |
Операційні системи (Міценко С.А.) Ауд. 226. |
Програмування на C# (Мудрак Р.П.) Ауд. каф |
Технології захисту інформації (Мазур Ю.П.) Ауд. 224 |
Технології захисту інформації (Мазур Ю.П.) Ауд. 224 |
Проектування та адміністрування комп'ютерних мереж (Бараненко Р.В.) Ауд. 221 |
|
Четвер |
15-16 |
Іноземна мова (Фернос Ю.І.) Ауд. 236. |
Економічна теорія (Ревуцька А.О.) Ауд. 210 |
Тестування програмного забезпечення інформаційних систем (Попелнуха К.М.) Ауд. 221 |
Тестування програмного забезпечення інформаційних систем (Попелнуха К.М.) Ауд. 221 |
|
|
Фізичне виховання (Бурба В.І.) Ауд. спорт. |
Фізичне виховання (Гребінюк Н.М.) Ауд. спорт. |
|
|
|
|
П’ятниця |
15-16 |
Електортехніка і електроніка (Кепко О.І.) Ауд.119 |
|
|